Remont sypialni – inspiracje

0
207

Remont sypialni – inspiracje

Remont sypialni to doskonały sposób na odświeżenie wnętrza i stworzenie przytulnego miejsca do relaksu. Wybór odpowiedniego stylu, kolorów i dodatków może być trudny, dlatego warto zapoznać się z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji, które pomogą Ci stworzyć piękną sypialnię.

Styl skandynawski

Styl skandynawski jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie minimalizm i prostotę. Przede wszystkim powinno się postawić na jasne kolory ścian oraz meble wykonane z naturalnych materiałów. Do tego dobrze będzie pasowały dodatki wykonane z wikliny lub rattanu. Warto również postawić na duże okna, aby do pomieszczenia mogło swobodnie wpadać światło słoneczne.

Styl rustykalny

Jeśli szukasz czegoś bardziej przytulnego, warto postawić na styl rustykalny. Najważniejsze jest tutaj użycie naturalnych materiałów takich jak drewno, len lub wełna. Możesz również postawić na meble vintage lub antyki. Dodatki powinny być utrzymane w podobnej tonacji – np. ceramiczne doniczki, wiklinowe kosze czy metalowe lampy.

Styl nowoczesny

Nowoczesny styl to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm i funkcjonalność. Najlepiej będzie postawić na meble o geometrycznych kształtach oraz jasne barwy ścian i podłogi. Do tego możesz dobrać dodatki utrzymane w podobnej tonacji – np. metalowe lampy, szklane akcesoria czy designerskie obrazy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here